Цікаві моделі та як обирати сучасні дзеркала у ванну кімнату

27.07.2022 | Категория: Дом и быт

Вкрай складно уявити сучасну ванну кімнату, в якій не буде розміщено дзеркало. Такий компонент необхідний абсолютно кожній людині.

Саме тому сьогодні представлено широке розмаїття дзеркал. Також можна обрати зеркала на https://ars.ua/mebli/vanna/dzerkala-dlja-vannoi/filter-osoblyvosti_new:z+pidsvitkoju/, по контуру якого розташовуються освітлювальні пристрої.

Призначення

Дзеркало, яке оснащено освітлювальними компонентами, буде виступати в якості композиційного центру приміщення, або дозволить зонувати простір. Можна підібрати дзеркало, що володіє самими різними розмірами, відштовхуючись від метражу ванної кімнати.

Дзеркала з освітленням особливо гарні для комфортного вмивання, гоління, чищення зубів, для нанесення макіяжу або створення зачіски. Проте, щоб було видно всі тонкощі, необхідно, щоб освітлення досягало потужності 300-400 люкс. Варто відзначити, що ми говоримо про локальний тип підсвічування саме дзеркала, а не всієї ванної кімнати.

Такі моделі дзеркал характеризуються безліччю переваг:

  1. Підвищений показник стійкості до корозії.
  2. Високі відбивні здібності.
  3. Стійкість до складних умов приміщення – надмірного показника вологи і до різкої зміни температурного режиму.
  4. Можливість використовувати приміщення у вигляді салону краси, незалежно від часу доби і отримуючи, при цьому, хороше освітлення.

Правила вибору

Більшість користувачів віддає перевагу дзеркальним шафам. Такі конструкції супроводжуються підсвічуванням у вигляді світлодіодної стрічки, що володіє звичайним, або кольоровим типом світіння.

Якщо ж ванна кімната нерідко виступає в ролі салону краси, бажано вибирати дзеркало, оснащене лінзою. Така модель збільшує об’єкт, дозволяючи розглянути навіть найменші тонкощі зовнішності. При цьому, таке дзеркало може бути, як настінним, так і настільним. Коефіцієнт збільшення може бути різним: від 2-кратного до 10-кратного розміру.

Не менш важливий показник при виборі дзеркала – розмір і форма конструкції. Стандартними моделями прийнято вважати дзеркала, які досягають розмірів 120, 60 і 40 см.При цьому, для ванної кімнати особливо добре підходять останні дві моделі.

Що ж стосується форми, дзеркала можуть бути квадратними, круглими або прямокутними. Саме на такі дзеркала найпростіше встановити підсвічування. Якщо говорити про овальної або асиметричною моделі, вони володіють естетично привабливим виглядом, але не підходять для різних стильових напрямків дизайну.