Підключення сонячних батарей: вибір місця та основні етапи установки

19.08.2021 | Категория: Полезный материал

Установка підібраних по потужності сонячних батерей вважається найактуальнішим способом переходу на альтернативу джерела енергії.

Переваг у такого підходу маса: сучасні батареї не займають багато місця, при цьому їх можна встановити практично в будь-якому місці. Вони набагато доступніші, якщо порівнювати їх з тими ж вітряками. Такі модулі працюють безшумно та не доставляють незручностей сусідам.

Єдиний недолік сонячних батарей полягає в їх дорожнечі. Якщо ж вас цікавить на сонячні батареї 10 квт ціна, переходьте за посиланням. У відповідному розділі ви зможете ознайомити з асортиментом подібних найменувань та обрати те, що відповідаєм потребам вашої родини. В рамках даної статті ми розглянемо основні особливості установки сонячних батарей. Якими правилами слід керуватися у процесі?

Вибір оптимального місця

Починати роботу потрібно з вибору місця для встановлення сонячних панелей. В даному питанні необхідно враховувати особливості географічні особливості конкретного регіону і ділянки. Це важливо, оскільки сонячні батареї будуть економічно вигідними тільки в тому випадку, якщо будуть встановлені в правильному місці. Під правильним місцем потрібно розуміти зону, на яку потрапляє сонце практично протягом усього світлового дня. При цьому важливо дотримуватися певний кут нахилу таких конфігурацій. Особливо це стосується монокристалічних панелей.

Кут нахилу обчислюється за спеціальною формулою. Він прямо залежить від широти, на якій знаходиться будинок. Якщо формулу максимально спростити, щоб нею могли користуватися всі, хто зацікавлений в установки, то принцип обчислення кута нахилу панелей буде мати наступний вигляд:

  • для широти до 25° потрібно її значення помножити на 0,88;
  • для широти від 25 до 50° потрібно помножити значення на 0,75 і додати 3,1 градуса.

Основні етапи установки сонячних батарей

Установка сонячних батарей складається з декількох основних етапів. На початковому необхідно закріпити робочі модулі на даху або будь-який інший відповідних для цих цілей надійної конструкції. Далі потрібно переходити до фіксації профілів. Вони повинні розташовуватися строго паралельно один одному.

Для їх фіксації також використовують спеціальні кріплення, потім кріпляться фотоелектричні панелі. В котельні потрібно організувати повноцінну в систему, в яку входять прилади і яка необхідна для загального керування.