Виробництво вікон Рехау: етапи, правила та поради

06.04.2024 | Категория: Полезный материал

Дерев’яні вікна пішли у минуле і сьогодні практично не трапляються. Їх замінили сучасні аналоги — металопластикові та алюмінієві профілі. Майже скрізь стоять саме пластикові вікна: вони дешевші і легші за алюмінієві, а ще краще зберігають тепло.

Термін служби великий, але навіть пластикові вікна іноді доводиться змінювати. Як вибрати заміну? Орієнтуватися варто на найкращих, зокрема бренд Rehau. Якщо замовити вікна на https://arka.ua/, вони не розчарують.

Німецька якість

Rehau — компанія, заснована в Німеччині. На ринку вона присутня з 1948. Понад 75 років досвіду! Не дивно, що порівняти із Rehau так складно. Навіть на початку шляху продукція фірми вражала чудовою якістю. Сьогодні ж Rehau – символ інновацій. Це вікна №1 без перебільшень. Найвища якість, якій немає аналогів.

Що ця якість становить? Унікальні рецепти пластмаси — міцний металевий профіль, продумані склопакети, надійна фурнітура. Вікна Rehau краще зберігають тепло ніж інші, поглинають шуми. Обов’язково обладнані мікровентиляцією, що покращує мікроклімат у будинку. Не такі вимогливі до догляду та точного регулювання.

Але головне – особлива міцність конструкції. Вікна міцні, стійкі та дуже довго служать. Очікуваний термін служби без зміни експлуатаційних характеристик – 60 років! Фактично вікна служать і довше, просто працювати починають трохи гірше – на рівні звичайних якісних виробів.

Універсальний дизайн

Сучасне вікно не тільки функціональне, воно красиве, стильне, вписується у будь-який інтер’єр. Вікна Rehau повністю відповідають цьому опису. Короткий силует у дусі сучасного мінімалізму виглядає дуже вдало, а різноманітність дизайнерських варіантів не втомлюється дивувати. Як вам, наприклад, Rehau euro design 70? Фальшиві фільонки, гравіювання по склу та інші нестандартні рішення наповнять кімнату незвичайними відчуттями.

Особливо багато уваги бренд приділяє кольору. Класичний пластиковий профіль білий, але Rehau випускає вікна різних відтінків. Пластик забарвлюється в масі (пігмент вноситься в розплав на стадії виливки конструкції) або ламінування (на поверхню наклеюється міцна кольорова плівка). Останній варіант дозволяє імітувати інші матеріали: популярні вікна Rehau під метал та дерево. Фактура повністю повторює оригінальні матеріали, а ідеальне квест залишається в силі. Просто подивіться вікна Черкаси та переконайтесь самі!