Як вибрати акумуляторний шуруповерт Bosch та його переваги

19.10.2022 | Категория: Полезный материал

Для проведення ремонту потребуются якісні інструменти та матеріали. Серед них може потребуватися шуруповерти.

Усі акумуляторні шуруповерти Бош характеризуються незмінною якістю, гарною продуктивністю, тривалим терміном служби та позиціонуються як зручні та прості в експлуатації професійні рішення. Однак від технічних показників робочих можливостей та від експлуатаційних характеристик залежить, для яких конкретних цілей вони підходять і які завдання вирішують найефективніше. Тому при виборі рекомендуємо звернути увагу на такі параметри:

  • Максимальне значення моменту, що крутить.
  • Можливий діаметр свердління.
  • Частота обертання шпинделя.
  • Конструкція та вага.
  • Базова комплектація.

Від показника моменту, що крутить, залежить діаметр кріпильних елементів, з якими може працювати акумуляторний шуруповерт. Залежно від моделі це значення варіюється від 5 до 54 Нм. Такі інструменти оптимально підходять для загвинчування шурупів та маленьких шурупів діаметром 5 – 6 мм. А більш просунуті професійні моделі можуть впоратися з більшими елементами кріплення і забезпечують ефективне жорстке загвинчування.

Даний вид інструменту може використовуватися як акумуляторний дриль-шуруповерт Бош, так як більшість моделей підходять для виконання ненаголошених свердлильних робіт. Вони розраховані на роботу з м’яким матеріалом, таким як дерево та пластик, а також з металевими конструкціями. Середній діаметр отворів у металі становить 6 мм. А в деревині можна зробити більші отвори, залежно від моделі – від 6 до 35 мм.

Від частоти обертання шпинделя залежить швидкість загортання шурупів, що впливає оперативність вирішення необхідних завдань. У побутових моделях цей показник становить у середньому 500 – 700 об/хв, у професійних – сягає 4200 об/хв.

Компактне виконання та невелика вага є безперечною перевагою та гарантують комфортну роботу з акумуляторними шуруповертами Bosch. Вага інструментів варіює в середньому від 05 до 16 кг. А найменша міні-модель має вагу всього 300 гр. Такі габарити забезпечують невтомну роботу, вільне маневрування та можливість виконання робіт навіть у найвужчих та важкодоступних місцях завдяки свободі підбору зручного робочого радіусу.

Базова комплектація залежить від обраної моделі. Крім того, будь-який аксесуар або додатковий акумулятор можна придбати окремо. Але ми рекомендуємо підібрати необхідний набір в момент покупки. Це дозволить вам більш точно планувати виконання майбутнього обсягу завдань та підвищити загальну результативність робочого процесу.