Вентильований фасад дорого, але є альтернатива

30.09.2022 | Категория: Стройматериалы

Сучасна сфера будівництва супроводжується безліччю технологій, призначених для облицювання фасадів будівель. Однією з найпоширеніших систем є вентфасад, яка призначена для захисту поверхні від негативних факторів навколишнього середовища, а також для формування найбільш високих теплоізоляційних властивостей зсередини приміщення.

Проте, установка такої системи потребує значних вкладень. Саме тому компанія «Royal Facade» пропонує своїм клієнтам менш дорогу альтернативу – утеплену панель, супроводжувану керамогранитной плитою. Можна подивитися вентфасад на https://termopaneli.com.ua/.

Особливості

Одним з найновіших, але перевірених рішень, які виступають в ролі альтернативи вентфасад є установка утеплених панелей з керамогранитной плиткою. Зовні панелі не володіють відмінностями від вентфасада. Більш того, утеплені панелі характеризуються безліччю переваг:

  1. Панелі оснащені утеплювальним матеріалом, отже, не потрібно буде виконувати додаткову обробку поверхні, або її облицювання.
  2. Використовуваний на панелях керамограніт піддається пресуванню в пінополістирол відразу на верстаті, використовуючи спеціальні клейові склади, що відрізняються підвищеним показником міцності.
  3. Можливість створювати 3D візуалізацію поверхонь, надаючи їм більше виразності і стилю.
  4. Відсутність необхідності у використанні дорогих систем фіксації компонентів, отже, відсутність додаткових витрат на установку панелей.
  5. Показник паропроникності варіюється в межах 0,03 мг, отже, між панеллю і стіною не утворюється конденсат, негативно впливаючий на будову.
  6. Герметизація всіх стиків виконується за допомогою монтажної піни, яка максимально перешкоджає проникненню всередину стін вологості.
  7. Знижений рівень пожежонебезпеки, так як матеріал відноситься до негорючих складів.
  8. Наявність гарантії на всі матеріали терміном 15 років.
  9. Тривалі експлуатаційні властивості панелей, що особливо добре підходить для обробки поверхонь, виконаних з натурального каменю.
  10. Можливість не просто зробити фасад будівлі більш привабливим, але і утеплити саму будову.

Також компанія «Royal Facade» пропонує кілька різновидів панелей, серед яких можна виділити дві групи матеріалу – панелі, призначені для обробки цоколя, або іншої частини будівлі, наприклад, колони, а також панелі, призначені для решти площі будівлі.