Металева огорожа на дачі: встановка та рекомендації

15.12.2021 | Категория: Строительство дома

Одним із базових етапів облаштування дачі є встановлення на ній огорожі. Вона виконує утилітарну задачу і служить окрасою ділянки, її повноцінним доповненням.

У рамках цієї статті ми розглянемо характерні риси процесу встановлення металевого огородження на дачі. Ми позначимо правила, яких слід дотримуватись у процесі. Якщо ж поки що ви на початковому етапі, рекомендуємо замовити металеву огорожу на сайті за посиланням. В онлайн каталозі даної компанії представлений відмінний вибір різновидів металевих огорож, що дозволяє кожному покупцю підібрати рішення, яке відповідає його запитам. Асортименти продукції постійно поповнюється оригінальними новинками.

Рекомендації щодо вибору опорних стовпів

Починати процес встановлення металевого огородження, незалежно від матеріалу, що лежить в його основі, або конструкційних особливостей, потрібно з вибору оптимального матеріалу для формування стовпів. Вони виконують функції опори, тому повинні відмінно переносити експлуатаційне навантаження, що припадає на них.

Якщо паркан збирається з сітки-рабиці або лозин, то допустимо використання дерев’яних стовпів. Але треба брати до уваги той факт, що будь-яка різновиди деревини вкрай чутлива до перепадів вологи, тому самі огорожі потрібно додатково обробляти спеціальними протекційними складами.

Більш міцними та надійними вважаються бетонні стовпи. Вони спочатку розраховані на велику вагу, але їх зведення обійдеться дорожче за дерев’яні. Такі стовпи підійдуть для масивних та важких матеріалів: від металопрофілю до кованих модулів.

Установку таких стовпів краще довірити фахівцям, оскільки вони мають у своєму розпорядженні відповідний інструмент та досвід їх спорудження.

Золотою серединою виступають стовпи, зварені із профільних труб. Вони досить міцні, довговічні та надійні. За умови додаткового посилення вони впораються з будь-яким навантаженням.

Основні способи монтажу металевої огорожі

Встановлення паркану такого типу може здійснюватися вертикально або горизонтально. Вертикальний вважається класичним, і всередині своєї категорії ділиться на глуху та наскрізну. Він передбачає фіксацію лаг у вертикальному положенні за умови використання відповідних кріпильних елементів. Щоб зібрати паркан у горизонтальному положенні, зазвичай використовують спеціальні секції, у своїй стовпами зазвичай виступати профільовані труби.