Встановка електричної рушникосушки: правила та особливості
Сирі рушники та інші речі у ванній кімнаті, на кухні часто дратують, заважають комфортно здійснювати гігієнічні дії. Особливо погано сохнуть тканини у літній період, коли відсутнє опалення.
Щоб уникнути подібних явищ, рекомендується замовити рушникосушку на hygge-families.com/uk/products/, вибравши найбільш оптимальний варіант.
Умови встановлення
Перш ніж монтувати пристрій, потрібно правильно вибрати виріб, для чого враховуються такі фактори:
- Кількість осіб, які користуються приміщенням, інтенсивність його експлуатації.
- Площа кімнат та матеріал виготовлення стін, підлог. Вивчаються умови розміщення сушки для рушників, потрібно щоб був зручний підхід і можливість розвішування предмета для сушіння.
- Визначається кількість одночасно використовуваних рушників, цей показник впливатиме на розміри пристрою, що вибирається.
- На підставі зазначених факторів потрібно визначитися з формою пристрою, його потужністю.
- Невеликі сушарки для рушників мають невелику потужність в 50-70 Вт і не мають сильного впливу на електричні мережі. Для обладнання потужність в 300 Вт рекомендується окрема лінія для підключення, не варто на одну магістраль навішувати навантаження від сушки для рушників і пральної машини.
- Є варіант підключення за допомогою шнура та вилки. У цьому випадку потрібно точно визначити відстань від розетки, не варто використовувати подовжувач, адже підлога у ванній або кухні може заливатись водою.
- Потужні пристрої підключаються прихованою системою монтажу, коли кабель живлення підсилювача з’єднується безпосередньо з проводкою в стіні або фінішній обробці.
- Кріплення будь-якого варіанта сушарки для рушників ведуться на капітальні поверхні, не можна їх монтувати на основу або саму фінішну обробку.
Поради
Невеликі види сушки для рушників кріпляться до стін в чотирьох точках. Для великих об’єктів передбачаються дві точки кріплення до стіни та дві до підлоги. Потрібно чітко відзначити всі місця, приклавши пристрій до вертикальних та горизонтальних поверхонь, щоб уникнути зайвого свердління та порушення оздоблення кімнати.
Важливим параметром буде матеріал дроту та його переріз. У побутових умовах найкращим варіантом буде мідна жила не менше ніж 0,5 мм2. Дотримується правило: що більше потужність навантаження, то вище площа перерізу провідника струму.
При прихованому з’єднанні необхідно дотримуватись полярності, для сполучення використовувати клемну колодку, а не скручування.
Оставить комментарий