Де замовити найкращі квести у столиці та основні різновиди

25.01.2024 | Категория: Обустройство участка

Розмірене нудне життя набридло? Хочеться гострих відчуттів, а отримати їх нема де? Потрібна квест-кімната. Квест-рум занурює у гру і змушує забути про звичну рутину.

Страх — базова емоція, здатна поглинути людину цілком, так що хорор-квест, що грає на ній, — найнадійніший варіант.

Атмосфера жаху

«Таємна станція метро» — квест кімната хорор для дітей та дорослих. Основна аудиторія – дорослі та підлітки, але брати участь можна з 9 років. Дитячі квести зазвичай прилизані, казкові, безневинні, але «Таємна станція метро» залишається хорором навіть у дитячому варіанті. Локація — станція метро, де вчені проводили експерименти. Ситуація вийшла з-під контролю, станція була опечатана, і тепер нею блукають лише голодні зомбі. Гравці — учасники експедиції, які мають встановити істину.

На території 1000 квадратних метрів розкинулися якісні декорації, що точно занурювали в атмосферу жаху. Розведена світлом ліхтариків темрява грає на нервах. Світлові та звукові спецефекти забезпечують потужний викид адреналіну. Пастки та головоломки змушують думати чітко та швидко. А професійні актори-зомбі розжарюють ситуацію до краю. «Таємна станція метро» — хорор фільм або комп’ютерна гра в реальності, максимум гострих відчуттів, максимум залучення.

Як проходить квест

Брати участь можуть до 50 осіб одночасно. Якщо група велика, її розбивають на дві команди, які протистоять один одному. Третя сторона – зомбі – сцену при цьому не залишає. Гра буває відкритою та закритою; у першому випадку команда формується з незнайомців, що записалися на сеанс, у другому — це велика закрита компанія.

Суть гри проста: гравці мають збирати артефакти. Команда, у якої їх виявиться більше, переможе. Для отримання артефактів потрібно вирішувати головоломки та взаємодіяти із зомбі. Актори та пастки заважають виконати мету.

Цікаві моменти

У гри три рівні страху: легкий, середній та складний. Квест для дітей – особливий випадок. На легкому рівні працює лише 50% пасток, а складний занурює в атмосферу настільки, що заборонено для неповнолітніх.

Фотографувати можна. Після гри гравці отримують нарізку найзначніших моментів. Є окрема фотозона.

Спільні ігри дітей та дорослих не проводяться. Діти до 14 грають окремо від дорослих під наглядом аніматорів.

Проносити їжу та напої заборонено. Фуд-корту на території квест-руму немає, але поряд знаходиться кафе.