Каннабідіол: особливості, переваги та призначення

19.05.2024 | Категория: Полезный материал

Каннабідіол, який часто позначають абревіатурою КБД, це речовина, що благотворно впливає на організм при грамотному підході до лікування. Його одержують із коноплі.

Каннабідіол в аптеках представлений у різних формах: таблетки (тверді та жувальні), капсули, екстракти, олії тощо. Завдяки різноманітності форм даного препарату, кожен зможе вибрати для себе саме той варіант, який буде комфортний для прийому.

Особливості каннабідіолу

Багатьох насторожує той факт, що каннабідіол отримують з конопель. Коноплі відома своїм дурманливим впливом, але, треба зауважити, що КБД тут зовсім ні до чого. Наркотичний ефект виявляється зовсім іншою речовиною: тетрагідроканнабінол.

Згідно з проведеними дослідженнями, було встановлено той факт, що КБД має захисний ефект, відлякуючи від рослини шкідників, бактерії та грибки. А ще КБД позитивно впливає на людський мозок, оскільки не дозволяє руйнуватись хімічній речовині, яка відповідає за контроль болю, настрою тощо.

Ефект від прийому Каннабідіолу в таблетках

Медичні препарати на основі КБД відпускаються в аптеках виключно за рецептом. Їх призначають дорослим та дітям, які страждають від епілепсії. Доведено, що прийом КБД дозволяє знизити частоту та інтенсивність судомних нападів.
Але цьому корисний ефект КБД не закінчується. Також він допомагає у таких ситуаціях:

  1. Полегшення абстинентного синдрому у пацієнтів із наркотичною залежністю. Завдяки прийому цього препарату у хворих знижується тривожність та потяг до заборонених речовин.
  2. У пацієнтів із діагнозом шизофренія при вживанні КБД знижувався прояв психозу.
  3. Взагалі каннабідіол демонструє високу ефективність у пацієнтів, які страждають від різних видів болю, тривожності, проблем зі сном тощо.

Де купити

Придбати каннабідіол у таблетках можна на сайті онлайн аптеки. У такого способу купівлі багато переваг:

  1. Можна порівняти ціни в різних аптеках, щоб вибрати найвигіднішу пропозицію. Це дуже зручно, адже не доведеться обдзвонювати безліч аптек, щоб перевірити ціни.
  2. Можна замовити ліки у найближчій аптеці, щоб не довелося кудись їхати за ними.
  3. Діє система знижок, завдяки якій деякі товари можна придбати на 30% дешевше, ніж в аптеках.
  4. Оплачувати товар потрібно лише безпосередньо перед отриманням у вибраній аптеці.