Особливості крісла-шезлонгу та його переваги

28.05.2023 | Категория: Дизайн и оформление

Шезлонгом називають легке крісло з довгою спинкою, призначене для відпочинку на природі. Такі меблі представлені широким різноманіттям моделей.

Щоб вибрати відповідну, можна переглянути каталог на сайті.

Застосування крісел-шезлонгів

Крісла-шезлонги виготовляються з різних матеріалів та відрізняються особливостями конструкції. Щоб підібрати оптимальну модель, необхідно враховувати цілі придбання таких меблів.

Якщо планується придбати шезлонг, щоб проводити час біля басейну, варто віддати перевагу пластиковим чи ротанговим лежакам. Це найкращі меблі, щоб з максимальним комфортом відпочивати біля води. Такий лежак не боїться вологи, тому він не постраждає, якщо сісти на нього у мокрому купальнику. Крім того, є можливість регулювання спинки, щоб розташуватися в зручній позиції. Такі шезлонги дуже легкі, мобільні, їх можна легко переносити з місця на місце.

Складаний шезлонг — відмінний варіант для туристів. Шанувальники відпочинку на природі, рибалки та мисливці із задоволенням відпочивають у таких шезлонгах. Використовувати його можна не лише, виїжджаючи за місто, а й на власній ділянці. У такому шезлонгу зручно приймати сонячні ванни чи просто відпочивати у тіні дерев. Такі вироби мало важать, легко складаються та розкладаються, без зусиль розміщуються у багажнику, що дозволяє всюди брати їх із собою. Розкладати такий шезлонг можна у будь-яку позицію: стілець чи розкладачка. Зберігати доладний шезлонг дуже зручно, оскільки він займає мінімум місця в будинку.

Вартість шезлонгу залежить від багатьох факторів, включаючи якість матеріалу та наявність різноманітних аксесуарів.

Вибір крісла-шезлонгу

Щоб вибрати якісне надійне крісло-шезлонг, яке прослужить довгі роки, варто звернути увагу на моделі із металевим каркасом. Вони дуже міцні, зносостійкі, здатні переносити великі навантаження. Купити таке крісло за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Bonro.ua.

У каталозі магазину представлений широкий асортимент, серед якого особлива увага приділяється складним кріслам-шезлонгам.

Металевий каркас з епоксидним покриттям не піддається корозії. У конструкції шезлонгу є все необхідне для комфорту користувачів:

  1. Подовжене сидіння.
  2. Підставка для ніг.
  3. Висока спинка із можливістю регулювання кута нахилу.
  4. М’які підголівники.
  5. Широкі підлокітники.
  6. Піднос для розміщення напоїв.

Все це робить крісла-шезлонги зручними у використанні.