Поняття про паркани жалюзі та їх встановка

20.09.2022 | Категория: Дом и быт

У продажу запропоновано багато різновидів парканів, що відрізняються своїми характеристиками. Вам варто уважно їх вивчити, щоб зробити правильний вибір.

Наприклад, паркан жалюзі користується великою популярністю серед покупців. Роздивимося характеристики таких конструкцій більш детально.

Переваги паркану жалюзі

Сильних сторін у таких парканів дійсно багато:

 1. Міцність. Надійність секцій забезпечена ребрами жорсткості ламелей, а також планкою у центрі. Саме тому конструкції стійко витримають усілякі негативні фактори.
 2. Доступна вартість. Конструкція полегшена, тому її ціна стане для вас приємним здивуванням.
 3. Простий монтаж. Паркан ранчо встановлюється без необхідності проведення зварювальних робіт. Можна впоратися з такими завданнями навіть своїми силами.
 4. Незвичний дизайн. Лінії парканів прості та чіткі. Завдяки цьому конструкція стале вдалою прикрасою вашої території.
 5. Звукопоглинання. Ламелі розташовані під певним кутом по відношенню одна до одної. Завдяки цьому на вашу ділянку не будуть проникати голосні сторонні звуки з вулиці.
 6. Довгий строк служби. У середньому паркан ранчо буде слугувати до п’ятдесяти років підряд. Він не втратить свій презентабельний вид, продовжить виконувати функції.
 7. Захист території. Погляди випадкових перехожих не потраплять на вашу територію. Не дивлячись на це, обзорність з своєї ділянки буде гарною.

Завдяки цим перевагам паркани жалюзі стали дуже популярними серед людей. Вам варто звернути на них увагу, адже конструкції виправдають навіть самі сміливі очікування.

Як правильно встановити паркан жалюзі?

Ці конструкції поставляються у розібраному вигляді. Не дивлячись на це, процес їх встановлення не викликає складнощів та проблем. Роздивимося основні етапи більш детально:

 • монтуються опори у вигляді стовпчиків стандартним методом – вбиванням, бетонуванням або ж бутованням;
 • на стовпчики саджають ся ламелі майбутнього паркану;
 • уся конструкція добре фіксується з використанням на практиці саморізів;
 • додаються потрібні декоративні деталі, наприклад, гарні ковпачки.

Ви можете довірити виконання таких завдань справжнім професіоналам своєї справи. Якщо замовити паркан у компанії Forostina, його буде встановлено максимально швидко, ніякі помилки не стануть причиною виникнення неприємних сюрпризів у майбутньому. Ви не пошкодуєте про своє рішення, адже конструкція стале вдалою прикрасою території, прослугує максимально довго!