Магазин електротоварів ELEKTROKONYK: огляд компанії

23.10.2021 | Категория: Полезный материал

ELEKTROKONYK – провідний український інтернет-магазин, який орієнтований на продаж високоякісних електротоварів масового попиту.

Асортимент передбачає як безпосередньо освітлювальну техніку, так й комплектуючі до неї: нагрівальні кабелі, реле та стабілізатори напруги, які відрізняються високою якістю та відповідністю ДСТУ.

В межах даної статі ми розглянемо основні переваги даного торговельного майданчика та зазначимо, яку саме продукцію ви можете придбати. Якщо вас зацікавила пропозиція, ви можете купить електротовари на сайті www.elektrokonyk.com.ua за посиланням. До кожного найменування, яке представлене онлайн, ви знайдете детальний опис та позначені технічні характеристики, які дозволять вам спростити пошук.

Інтернет магазин електротоварів ELEKTROKONYK: переваги

Компанія представлена на внутрішньому українському ринку вже понад 5 років, що можна вважати доказом відмінної якості як самого товару, так й послуг. До її переваг можна віднести такі характеристики як:

  • максимально широка пропозиція профільних електротехнічних товарів;
  • уся продукція, яка представлена онлайн, підходить для використання в домашніх умовах, на підприємствах, під час виробництва певних найменувань;
  • доступна цінова політика, яка дозволяє кожному українському споживачеві придбати якісну, надійну електротехнічну продукцію, яка повністю відповідає державному стандарту;
  • можливість отримання фахової консультації, якщо у вас не має досвіду обрання подібних найменувань;
    доставка відбувається будь-якою зручною логістичною компанією;
  • розрахунок також може здійснюватися як при отриманні товару, так й через банківський платіж на карту.

Компанія також додає до кожного товару гарантійний талон. У разі необхідності сюди можна звернутися за післягарантійним обслуговуванням.

Особливості асортименту товарів інтернет магазина ELEKTROKONYK

Щоб спростите пошук потрібного найменування, варто звернутися до відповідного фільтра. Тут ви знайдете кабельну продукцію будь-якого типу, розподільні щитки та бокси, системи, які призначені для прокладання кабелів, а також все необхідне для організації теплої підлоги. Якщо вам потрібен професійний інструмент, в каталозі представлені електромонтажні інструменти, монтажні коробки та інше. На сайті представлені витяжні вентилятори від відомих виробників, що служить гарантією високої якості матеріалів.