Вибираємо якісну фарбу для брів: на що звернути увагу

31.03.2024 | Категория: Полезный материал

Фарба для брів застосовується фахівцями для того, щоб коригувати форми брів, заповнювати прогалини та надати їм бажаного відтінку. Цей процес дозволяє позбавитися проблеми щоденного фарбування і стайлінгу брів.

Ось чому фарби є затребуваними засобами серед жінок різного віку. Існує безліч різних видів фарб, що відрізняються складом та формулою. Фарби можуть бути більш менш стійкими, що слід враховувати при виборі відповідного продукту. Зазначимо, що кожен бажаючий може замовити фарбу на https://divalen.com.ua/.

Основні види

Фарби є засобами синтетичного походження. Вони взаємодіють з оксидом і киснем, таким чином забарвлюючи брови в потрібний колір. Існує кілька видів фарб:

  • гелеві;
  • кремові;
  • порошкоподібні.

Гелеві види мають пружну і щільну консистенцію. Їх слід розвести із спеціальним окислювачем. Відомо, що фарби цього виду більш стійкі, проте все залежить від вибраного продукту, від його якості та роботи майстра. Кремові різновиди мають злегка повітряну, гладку консистенцію. Вони продаються також у готовому вигляді, які можна одразу застосовувати. Порошкоподібні види потрібно розбавляти водою.

Кожна з цих фарб має свої особливості та призначена для різних цілей. При виборі фарби для брів важливо враховувати не лише її тип та консистенцію, але й ваш досвід використання та переваги.

Основні переваги застосування фарб для брів

Професійні фарби проходять серію тестів та схвалені дерматологами, що робить їх безпечнішими для використання на чутливій шкірі. Вони не містять аміаку та перекису водню, що робить їх м’якшими і менш шкідливими для волосків.

Хороша професійна фарба для брів може зберігати від 4 до 6 тижнів, забезпечуючи довгостроковий ефект. До їх складу можуть входити амінокислоти, олії та вітамінні комплекси, які не лише фарбують брови, а й зміцнюють їхню структуру.

Єдиний недолік професійних фарб – вони можуть бути несумісними з продуктами інших брендів. Тому при використанні професійних фарб краще дотримуватись продукції одного бренду та лінійки. Високоякісну фарбу для брів можна знайти в інтернет-магазині Divalen, де представлений широкий асортимент професійних засобів для догляду за бровами.