Особливості встановки камінів на дровах та основні поради

28.07.2023 | Категория: Стройматериалы

Камін на дровах — це найкращий варіант для власників котеджів та заміських будинків. Дане опалювальне обладнання може бути використане як основне або додаткове джерело живлення.

Щоб купити камін на дровах, а також скористатися всіма перевагами подібних моделей, професіонали радять правильно робити установку. Етап процедури має свої особливості.

ТОП порад

Так, попередньо потрібно вивчити кілька цінних порад.

  1. Професіонали радять купувати лише обладнання, яке пройшло попереднє тестування та перевірку. Дуже важливо перевіряти сертифікати, ліцензії та інші папери.
  2. На продаж надходить велика кількість моделей камінів, що відрізняються розміром, формою та іншими параметрами. Це дозволяє зробити вибір на користь привабливого вигляду.
  3. Що стосується монтажу, то всі дії можна реалізувати швидко, якщо брати до уваги кілька порад.

Дані дії можна робити власними силами, якщо є певний досвід, або залучати до цього процесу майстрів. У кожному разі необхідно враховувати кілька значних моментів.

Особливості встановлення камінів на дровах

Попередньо варто підготувати основу. Для того щоб досягти необхідного ефекту, варто скористатися цеглою або бетонними розчинами. У деяких випадках застосовується арматура або сталь листова. Від того, наскільки правильно всі заходи будуть виконані, залежить і те, якого ефекту буде досягнуто.

В обов’язковому порядку необхідно формувати раму з оцинкованої сталі або з іншої сировини. Все це дозволяє сконструювати якісний та міцний камін. При цьому професіонали радять виконувати установку так, щоб унеможливити зміщення під час експлуатації.

Додаткові рекомендації

Експерти відзначають, що термін активної експлуатації досить сильно залежить від того, наскільки якісно виконаний монтаж димоходу. Здійснювати цю дію варто з урахуванням встановлених норм, а також чинних вимог.

Ще одна важлива умова – це своєчасне очищення димаря від сажі та від продуктів горіння. Дані дії слід здійснювати з установленою періодичністю, щоб унеможливити попадання диму в приміщення.

Не менш важливо заздалегідь встановлювати датчики, за допомогою яких можна контролювати наявність диму.