Як обрати клей для плитки Атлас та його переваги

02.07.2023 | Категория: Стройматериалы

Плитка — матеріал довговічний, міцний та красивий. Доглядати її легко, вологи не боїться, гнити там нема чому. Але укладання – окрема епопея.

Необхідний якісний клей, який забезпечить гарне зчеплення із поверхнею. Наприклад, Атлас.

Переваги

Чому варто придбати клей на https://citadelbuddekor.com.ua/catalog/suhi-sipuchi-sumishi/cumishi-atlas/klej-dlja-plitki-atlas/? Компанія-виробник знаходиться в Польщі, що сама собою перевага.

Зарекомендувати себе встигла: на ринку понад 20 років. Зрозуміло, клей якісний. І різноманітний: є безліч різновидів для різних типів робіт.

Склад продуманий, ефективний та безпечний. Атлас має чудову адгезію. Схоплюється досить швидко, тримає чудово. Всі клеї морозостійкі та водостійкі: їх спокійно можна застосовувати у ванних кімнатах і на вулиці.

Черговий плюс клею — ціна. Вона цілком адекватна; для такої якості це загалом дешево.

Види

ATLAS OK! Цементний. Зчеплення нормальне, сповзання знижене. Час роботи збільшено. Призначений для керамічної плитки, мозаїки та гресу.

ATLAS PLUS NOWY. Полімерні. Хороша адгезія, висока еластичність. Підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт. Найкращий вибір, якщо плитка буде експлуатуватися у складних умовах.

ATLAS PLUS EXPRESS. Застигає швидко, еластичний. Можна використовувати із великими плитками. Також підходить для каменю.

ATLAS PLUS S2 HYDRO. Клас складу — S2, тобто підходить для найскладніших підстав. Можна використовувати не тільки як клей, та й як гідроізоляцію, також як два в одному.

ATLAS GEOFLEX. Гелевий. Дуже еластичний, набридають просто неймовірна. Зв’язує воду, тому підходить для будь-яких підстав.

ATLAS GEOFLEX EXPRESS. Відмінність від попереднього варіанта – швидкість схоплювання; вона набагато вища, тому клей застосовується для швидкого ремонту.

GEOFLEX ULTRA. Гелевий. Вкрай еластичний, відноситься до групи деформуючих. Клеїти можна будь-яку плитку, причому на все. Не тільки на бетон або цеглу, а й на гіпсокартон та OSB. Модно навіть приклеїти плитку поверх старої! А ще склад можна використати замість гідроізоляції.

Вибір

Щоб правильно вибрати клей, потрібно оцінити декілька параметрів:

  • характеристики основи: матеріал, ревнощі поверхні, рівень водопоглинання, ступінь кондиціювання, ступінь чистоти та адгезії, схильність до деформування;
  • характеристики плитки: різновид (грес, теракота, мозаїка, натуральний та штучний камінь, класична керамічна плитка з глазур’ю та без), водопоглинання, можливість перефарбовування (впливає на вибір відтінку клею);
  • умови застосування: вдома чи на вулиці; для стін або підлоги; за високої вологості; під нахилом; уточнити рівень інтенсивності експлуатації.

Знаючи все це, ви легко зможете вибрати правильний клей Атлас.