Як цікаво облаштувати офіс та декілька порад

22.02.2023 | Категория: Дизайн и оформление

Офісний простір для багатьох сучасних людей став настільки важливою частиною повсякденності, що ми нерідко вважаємо його другим будинком.

Фото https://aklas.ua/. Офісні меблі у стилі лофт серія Рэйс Salita

А оформленням своєї, хай і орієнтованої на робочий процес, обителі не варто нехтувати. Тим більше, що офіс, на відміну від квартири, виконує представницьку функцію.

Актуальні стилі

Дизайн офісу залежить, в першу чергу, від сфери діяльності компанії та бюджету, виділеного на ремонт. Заощадити на меблюванні дозволяє стиль мінімалізм. У той же час, подібні предмети інтер’єри виглядають трендово та налаштовують на продуктивну працю. Офісні столи та шафи, виконані у стилі мінімалізм, відрізняються чіткою геометрією, лаконічною фактурою.

Нерідко офісні приміщення оформлюються у класичному стилі або лофт. Проте необхідно розуміти, що класичні інтер’єри вимагатимуть серйозних капіталовкладень. Для лофта же підходять далеко не всякі приміщення. Під лофтовий стиль, як правило, облаштовують колишні індустріальні приміщення з високими стелями та панорамними вікнами. Офіси у стилі футуризм, які наче дозволяють зазирнути у майбутнє, актуальні для компаній із сфери IT. У такому разі можно використовувати неординарну комбінацію меблів: наприклад, круглі столи разом з безкаркасними кріслами.

Офіси типу open space

Фото https://aklas.ua/. Серія офісних меблів Промо Salita

В останній час дуже популярними стають офіси типу open space. Вони мають багато переваг перед класичним кабінетним зонуванням. Перш за все, такий формат офісів гарантує комфортну взаємодію між колегами. Адже набагато зручніше звертатися один до одного, коли ви сидіте поряд. Крім того, регулярне спілкування сприяє більш комфортній атмосфері в колективі. Для офісів типу open space часто обирають модульні меблі. За їх допомогою можно створювати окремі робочі зони, не нехтуючи комфортом. В усьому різноманітті такі меблі представлені на сайті aklas.ua.

Кольорова гама

Більшість офісів оформлюється в перевірених нейтральних відтінках: бежевий, білий, пастельний. Але багато управлінців хочуть бачити в офісних приміщеннях яскраві фарби, які налаштовують на оптимізм та підвищують працездатність. При цьому навіть у мінімалістичний інтер’єр можно додати кольоровий акцент — купити офісний диван з оригінальною оббивкою, наприклад, лимонного або бірюзового кольору. Яскраві м’які меблі будуть цікаво резонувати зі столами та стелажами стриманих кольорів. Акцентні кольори в приміщенні обираються відповідно до корпоративної айдентики.

Наостанок зазначимо, що є декілька категорій меблів, без яких не обходиться жоден офіс, у якому стилі він би не був оформлений. Такими предметами інтер’єру є ергономічні крісла, комп’ютерні столи, стільці для відвідувачів, стелажі (або шафи) для документації.