Для алюмінію та композитів: зварювання аргоном на професійному обладнанні

02.04.2024 | Категория: Стройматериалы

Оптимальною для з’єднання виробів з дюралю чи алюмінію вважається технологія аргонного зварювання, коли процес плавлення металу проходить у середовищі інертного газу.

Замовляйте в сервісному центрі Лонгран високоякісне зварювання аргоном на професійному обладнанні будь-яких деталей, що виготовлені з алюмінію та композитних сплавів.

З кожним роком у вантажних автомобілів провідних європейських та світових виробників все більше деталей виготовляються з композитних сплавів — алюмінію, дюралю, силуміну та багатьох інших. Композити легші за металеві аналоги, хоча за міцністю нічим їм не поступаються, тому з них роблять навіть важелі підвіски. А завдяки високій корозійної стійкості алюміній ідеально підходить для виготовлення паливних баків, кузовних панелей, глушників, трубопроводів систем охолодження та кондиціонування. Однак у випадку ремонту зварювальні роботи автомобілів мають свої особливості, коли мова заходить про композитні сплави. Оптимальною для з’єднання виробів з дюралю чи алюмінію вважається технологія аргонного зварювання, коли процес плавлення металу проходить у захисному середовищі інертного газу. Аргон запобігає потраплянню кисню у зону зварювання, завдяки чому основний метал та присадний дріт, з якого формується шов, швидко розплавляється під впливом електричної дуги, а після охолодження міцно та надійно з’єднується, що гарантує високу якість ремонту.

Доступна ціна на зварювальні роботи в автосервісі Лонгран

Кваліфіковані спеціалісти сервісного центру Лонгран використовують для аргонного зварювання сучасне професійне обладнання та високоякісний присадний дріт, завдяки чому міцність зварного шва зазвичай навіть перевищує показники основного металу. Сам процес займає не більше часу, а розцінки на зварювальні роботи є цілком доступними та залежать від матеріалів, з яким доводиться працювати. Основні підготовчі етапи до зварювання аргоном:

  • зачищення та підготовка поверхонь у зоні шва механічними чи хімічними засобами;
  • підключення дротів зварювального апарату до деталей;
  • налагодження, підбір оптимального робочого струму;
  • заряджання присадного дроту;
  • під’єднання балона з аргоном до пальника.

Після запуску зварювального апарату інертний газ подається у зону, де електрична дуга розплавлює основний метал та присадний дріт, створюючи міцний монолітний шов. Його параметри безпосередньо залежать від якості дроту, тому для аргонного зварювання використовуються лише професійні витратні матеріали та обладнання від кращих європейських виробників. Замовляйте в сервісному центрі Лонгран високоякісне зварювання аргоном будь-яких деталей, що виготовлені з алюмінію та композитних сплавів. Професіонали швидко виправлять усі пошкодження та повернуть вантажне авто до ладу, щоб воно надалі бездоганно слугувало своєму власнику, та приносило лише прибуток без зайвих витрат.