Дизайн інтер’єру студії краси: особливості та правила

25.11.2023 | Категория: Дизайн и оформление

Студія краси висуває особливі вимоги до оформлення приміщення. Саме з цього починається знайомство клієнта з організацією, складається перше враження.

Необхідно розташувати людину, догодити її смакам, створити зручний простір для роботи. Пропонується вивчити дизайн салону краси, та вибрати найбільш підходящі варіанти.

Ідеї

Найважливішим фактором при оформленні є гармонійність інтер’єру. Повинні збігатися стиль приміщення з його розміром та конфігурацією, наявністю різноманітних робочих зон. Для розробки повноцінних варіантів для будь-яких салонів пропонує послуги дизайн студія Київ.

Серед найбільш зручних та красивих стилів, варто виділити:

  1. Студія класичної спрямованості. Тут використовуються дерев’яні, металеві, скляні вироби в інтер’єрі, можна створити затишну обстановку, розставивши безліч м’яких меблів, декорувавши стіни та вікна шторами та іншими елементами.
  2. Для оригінальної студії можна використовувати декор у стилі прованс, де використовуються світлі кольори пастельних відтінків: бежевий, жовтий, рожевий, помаранчевий. Меблі можна використовувати старі, іноді зі слідами часу, що надає особливий шарм та затишок приміщенню. Основна зосередженість на масиві деревини та скляних виробах. Пластик і метал тут виглядатимуть чужорідними тілами.
  3. Стиль хай-тек буде говорити про передову та сучасну студію краси. У цьому випадку доречною буде велика кількість пластику та металу, сучасної техніки. Найбільше підходить для багатофункціональних закладів, що здійснюють комплексні послуги, починаючи від перукарні та закінчуючи нігтьовим сервісом, косметичними процедурами.
  4. Для невеликих студій підійде мінімалізм, коли в інтер’єрі мало меблів, інших предметів, все суворо оформлено, головна націленість на функціональність роботи закладу.

Поради

Починати потрібно з підбору та розміщення робочих пристроїв для персоналу та меблів для відвідувачів. Під їхню форму і стиль підбирається подальше оформлення інтер’єру. Це стосується підлог, обробки стін та стель, колірної гами приміщення.

Важливо зонувати простір, щоб було зручно відвідувачам та майстрам, для цього потрібно провести ретельні попередні заміри, скласти план приміщення, та розподілити всі предмети спочатку на схемі.

Салон краси варто оформляти фотографіями, що представляють роботу своїх майстрів, що дозволить вести приховану рекламну кампанію. Також можна прикрашати стіни елементами, які дозволять відволіктися від повсякденних турбот, розслабитися.