Обої бірюзові для спальної кімнати: різновиди та поради щодо вибору

19.03.2024 | Категория: Дизайн и оформление

Вибір шпалер для спальні — це невід’ємна частина оформлення простору. Такий оздоблювальний матеріал створить затишну атмосферу та допоможе вам підкреслити свій індивідуальний смак.

Можете замовити обої бірюзові на https://www.domdom.com.ua/ua/po-cvetu/biryuzovyy/ або будь-яку іншу продукцію. Але важливо уважно поставитися до вибору матеріалу, щоб вигідно вкласти свої гроші.

Критерії вибору шпалер для спальні

Варто взяти до уваги деякі фактори, що впливають на вибір матеріалу. Серед найважливіших моментів:

  1. Визначте стиль та гаму відтінків. Визначтеся з бажаним стилем інтер’єру та палітрою відтінків. Спальня має сприяти повноцінному та комфортному відпочинку. Зверніть увагу на спокійні та нейтральні тони, які не сприятимуть збудженню нервової системи.
  2. Тип шпалер. Ви можете купити вінілові, паперові, флізелінові та інші види матеріалів. Кожен з варіантів має свої особливості, конкретний рівень міцності, спосіб нанесення та догляду. Вибір типу шпалер залежить від ваших уподобань та умов їх експлуатації.
  3. Врахуйте розміри кімнати. Якщо приміщення невелике, варто зробити вибір на користь світлих шпалер, які візуально розширять простір. У великих кімнатах можна скористатися більш насиченими кольорами, які створять атмосферу комфорту.
  4. Візерунки та текстура. Гладкі шпалери доречні у стилі мінімалізм. Текстурні та рельєфні оздоблювальні матеріали зроблять стіни цікавими та об’ємними. Візерунки представлені в широкому асортименті — від кольорів до класики, так що ви ні в чому не обмежені.
  5. Екологічна чистота. Вибираючи шпалери для спальні, зверніть увагу на екологічність матеріалу. У складі матеріалу не повинно бути шкідливих та токсичних компонентів. Завдяки цьому ви створите здоровий та безпечний простір для повноцінного відпочинку.

Крім цього, варто звернути увагу на те, чи поєднуються шпалери з іншими деталями інтер’єру. Це предмети меблів, текстиль, освітлення та аксесуари. Якщо ви продумаєте кожен момент, стиль інтер’єру вийде гармонійним і завершеним.

Які шпалери підійдуть для стилю спальні?

Варто окремо розглянути вибір матеріалів в залежності від стилю простору. Серед найважливіших порад:

  • інтер’єр у стилі мінімалізм: у цій ситуації краще купувати гладкі однотонні шпалери;
  • класичний стиль: зверніть увагу на матеріал, прикрашений смужками, а також добре виглядатимуть дамасські візерунки;
  • сучасний стиль: у ньому добре виглядають шпалери з абстрактними мотивами або геометричними візерунками;
  • прованський стиль: зверніть увагу на романтичні чи квіткові візерунки.

Купуйте лише ті шпалери, які запропоновані перевіреними виробниками. Тільки в такому випадку вони прослужать довго і не підведуть ваші очікування!