Locator для швидкого пошуку потрібних компаній

28.05.2023 | Категория: Полезный материал

Зорієнтуватися у незнайомому місті буває складно. Та й у своєму місті не так просто знайти необхідну організацію, розібратися у схемі проїзду.

Для цього можна скористатися сучасною онлайн-картою Локатор з можливістю пошуку компаній за видом діяльності.

Пошук організацій

Можна дізнатися докладніше на Locator.ua будь-якої організації в конкретному місті. Пошук здійснюється за такими категоріями:

 1. У категорії Автомобілі представлені всі організації, які можуть бути корисними автомобілістам: автосервіси, мийки, заправки, стоянки, шиномонтаж. Також можна знайти в цьому розділі компанії, що пропонують послуги з оренди авто.
 2. У сфері ділових послуг представлені адвокатські контори, нотаріуси, послуги бізнес-консалтингу, кадрові агенції, рекламні компанії тощо.
 3. Категорія Готелі будуть корисні гостям міста. У ній описані всі готелі, мотелі, хостели, гуртожитки. На карті можна перейти до конкретного об’єкту, прочитати його докладний опис, переглянути фото та контактні дані та навіть забронювати номер.
 4. У категорії Здоров’я представлені всі організації, в яких надаються послуги з охорони здоров’я. Це різні клініки, діагностичні центри, пологові будинки, аптеки, оптики, стоматології.
 5. У розділі Краса представлені всі організації, що стосуються б’юті-сфери: салони краси, перукарні, магазини косметики, тату-салони, клініки пластичної хірургії і т.д.
 6. У розділі Культура можна знайти інформацію про пам’ятки, музеї, театри, парки.
 7. У категорії Магазини можна знайти інформацію про всі підприємства сфери торгівлі. Підрозділи вказують на групу товарів, які можна придбати у магазинах: продукти, одяг, меблі, господарські товари, товари для тварин тощо.
 8. Розділ Освіта включає інформацію про державні та приватні дитячі садки, школи, коледжі, вузи, різні навчальні курси, автошколи, бібліотеки тощо.
 9. Влада – це розділ, у якому можна знайти контактні дані всіх державних органів: поліція, податкова, пенсійний фонд, митниця.
 10. Розділ Подорожі включає відомості про туроператорів, турагентства, візові центри і т.д.
 11. У розділі Ресторани та кафе користувачі знайдуть інформацію про всі заклади громадського харчування у місті. Крім ресторанів та кафе, там представлені столові, кальянні, кондитерські, кав’ярні, бари тощо.

Про особливості використання такої карти можна отримати більше інформації на locatr.pl. Сервіс Локатор допоможе швидко знайти заклади по всій Україні.