Обираємо якісні японські трактори та поради

17.01.2023 | Категория: Полезный материал

Ви бажаєте придбати міні-трактор, щоб швидше виконувати поставлені перед вами задачі? Тоді варто уважно віднестися до вибору такої техніки.

Вашої уваги заслуговують сучасні японські трактори, що мають добрі експлуатаційні характеристики. Роздивимося особливості обладнання більш детально.

Різновиди японських міні-тракторів

У продажу можна знайти різні види такої техніки. Серед найбільш популярних варіантів:

  1. Kubota. Таке обладнання випускається ще з 1972 року. Машини мають повне виробляння моторесурсу, що заявлений виробником. Також трактори швидкохідні, добре маневрують в умовах обмеженого простору. Можна доповнити їх навісним обладнанням, щоб впоратися з більшою кількістю задач.
  2. В7001. Японські міні-трактори доповнені дизельним двигуном, потужність якого складає 16 л.с. Коробка переключення передач механічна. Машина може розвивати швидкість до 13 кілометрів за годину. Є електричний стартер, що полегшує процес запуску двигуна.
  3. В2420. Міні-універсал, що має двигун на 24 л.с. Модель розвиває швидкість до 18,8 кілометрів за годину. Навіска з трьома точками дозволить користуватися різноманітним обладнанням.

Звичайно, на цьому різновиди японських тракторів не завершуються. Ви можете обрати саме ту техніку, яка вам необхідна, орієнтуючись на поставлені перед вами завдання.

Як обрати японський трактор?

Щоб не здійснити помилку, прийміть до уваги площу земельного наділу, структуру та тип ґрунту, інтенсивність експлуатації обладнання. Наприклад, якщо площа вашої ділянки не більше двох гектар, достатньо трактора з двигуном потужністю до 20 л.с. Якщо площа території більша, зверніть увагу на техніку потужністю до 24 л.с. Найбільші ділянки потрібно обробляти тракторами з двигуном, потужність якого складає більше 30 л.с.

Зверніть увагу на те, чи можна комплектувати міні-трактор різноманітним навісним обладнанням. Такі можливості дозволять впоратися з великою кількістю задач, складнощів виникати не буде. Вивчіть надійність кріплення, щоб виключити неприємні сюрпризи у подальшому.

Звичайно, трактор повинен мати якісну систему охолодження. Вона може бути як водяною, так і повітряною. Такі інноваційні технології дозволять виключити перегрів двигуна, його вихід з строю. Можете звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів, адже вони порекомендують найбільш вдалі моделі японських тракторів для виконання поставлених перед вами завдань!