Як правильно обрати форсунки до оприскувача та особливості вибору

18.03.2024 | Категория: Стройматериалы

Форсунки для оприскувача – це важливий елемент обробки рослин, забезпечення рівномірного розподілу рідини, ефективного покриття поверхні.

Необхідно підібрати якісні вироби, які не підведуть у різних умовах експлуатації. Варто купити форсунки до оприскувача на https://agroplast.ua/uk_UA/c/Форсунки-для-КАС/107, вивчивши їх характеристики. Розглянемо докладніше особливості цих виробів.

Види форсунок для оприскувача

У продажу можна знайти різні види таких елементів. Серед основних характеристик варіантів виділимо:

  1. Конічні форсунки. Вони створять конічне розпилення рідини. Покриття території буде рівномірним, тому зі складнощами стикатися не доведеться. Ними часто користуються для обприскування рослин на полях, які мають велику площу.
  2. Плоскоструминні форсунки. З їхньою допомогою можна створити плоский потік рідини. Це оптимальний варіант для того, щоб обробити верхню частину рослин або поверхні, текстура яких нерівна.
  3. Секторні форсунки. Елементи такого типу дозволяють регулювати кут розпилення рідини. Ви точно налаштуєте область покриття, орієнтуючись на конкретні потреби та особливості території.
  4. Форсунки зі змінним діаметром крапель. За допомогою таких форсунок можна одержати краплі різноманітних розмірів. Це корисно для обробки різних типів культур, тому що ви зможете підлаштовуватись під свої побажання.
  5. Форсунки з антикрапельним пристроєм. Вироби запобігають краплинному перебігу після закінчення роботи обприскувача. Можна уникнути перезволоження та перекосу, а також інших проблем.

Ви можете підібрати вид форсунки для обприскувача, який відповідає конкретним потребам. Система працюватиме стабільно, не підведе в різних умовах експлуатації.

Критерії вибору форсунок для обприскувача

Вибираючи такі вироби, слід звернути увагу до деякі чинники. Серед найважливіших моментів:

  1. Тип оброблюваної культури. Залежно від типу рослин варто підібрати вид форсунок. Вони можуть бути призначені для овочевих культур, злаків, чагарників та багатьох інших рослин.
  2. Обсяг та швидкість витрати рідини. Варто взяти до уваги обсяг рідини, що розпилюється. Також необхідно врахувати швидкість витрати засобу, вибираючи форсунки.
  3. Розмір крапель. Зважайте на відповідний розмір крапель, орієнтуючись на необхідну інтенсивність обробки ділянки. Також слід звернути увагу на конкретні умови довкілля.
  4. Кут розпилення. Якщо потрібно точно покрити цільову зону, уточніть кут розпилення рідини. Завдяки грамотному підходу до питання можна унеможливити різноманітні складнощі під час експлуатації системи.
  5. Матеріал та міцність. Форсунки повинні бути виготовлені з матеріалів високого рівня якості. Вони прослужать максимально довго і не деформуватимуться від контакту з хімією.

Крім цього, форсунки повинні бути сумісними із конкретною моделлю обприскувача. Тільки в такому випадку вироби чудово впораються зі своїми завданнями!