Обираємо килимові доріжки у коридор та основні види

16.11.2021 | Категория: Дом и быт

Особливістю коридору як частини житлового приміщення є найбільше навантаження на підлогове покриття.

При переміщенні між кімнатами ми автоматично проходимо коридор, тому до покриття тут пред’являють максимум вимог.

У статті ми розглянемо характерні особливості вибору килимової доріжки для укладання в коридор. Перейшовши за посиланням, ви знайдете якісні та оригінальні за дизайном коврові доріжки від провідних виробників.

Дизайн килимової доріжки у коридор

При виборі килимової доріжки для даного приміщення важливо підібрати модель, яка вдало гармонуватиме із загальним інтер’єром. На відміну від зали, сюди краще укладати покриття з максимально нейтральним малюнком, який не буде впадати в очі. Плюс такі доріжки універсальніші, оскільки їх можна буде використовувати навіть після ремонту та зміни концепції інтер’єру.

Матеріал килимової доріжки

Всі вироби такого плану поділяються на найменування, виготовлені з натурального або синтетичного волокна. До натуральних відноситься шерсть, до синтетичних – поліамід та акрил. Саме для коридору краще вибирати другі, оскільки вони краще переносять навантаження, зумовлене підвищеною прохідністю та постійним рівнем вологості. Доріжки із синтетичних волокон простіше прати, вони довше зберігати свій первісний стан.

Що стосується натуральних матеріалів, то вони славляться своєю здатністю відмінно захищати від холодного покриття, виглядають ефектно та додають приміщенню затишку. Але їх краще стелити у житлових приміщеннях.

Розміри доріжки

При виборі доріжки для укладання в коридорі варто відштовхуватися від конкретних розмірів. Перед походом в магазин або замовленням найменувань інтернетом варто чітко заміряти відстань, відведену під килимову доріжку в межах коридору. Від неї надалі варто відштовхуватися при виборі, оскільки у продажу є як готові моделі, які не можна нарізати, так й полотно, які дозволяють зробити відріз потрібного розміру.

До додаткових параметрів належить довжина ворсу. Для килимових доріжок для коридору цей фактор має другорядне значення. З погляду практичності краще зупинятися на моделях без ворсу або найменуваннях, у яких його довжина не перевищує 2-3 см. Довгий ворс не підходить для коридору, оскільки ви його швидко затопчите. Всі різновиди килимових доріжок широко представлені у продажу у різному ціновому сегменті, що дозволяє вибрати найкраще рішення під будь-які умови.