Шланги для поливів: вимоги, види та поради щодо вибору
Дача для багатьох стала справжньою віддушиною. Але сад та город треба поливати, а вручну це робити незручно. З тією самою проблемою стикаються власники приватних будинків.
Рішення просте: потрібно купити шланг для поливу. Зробити це можна у магазині Avtopoliv.
Вимоги
Яким має бути поливальний шланг?
- Надійним: кволий від великого напору лусне.
- Довговічним: немає сенсу купувати новий шланг щосезону.
- Гнучким: він має добре гнутися, але не заплутуватися.
- Еластично: інакше утворюються заломи, що негативно впливають на міцність.
- Легким, щоб його було зручно переносити.
Вибір
Вартість поливальних шлангів залежить багато від чого: важливі і матеріали, і наявність армування, і довжина, і робочий тиск, і багато іншого. Орієнтуватися на неї не варто. Головне – пропускна спроможність. Вона прямо пропорційна діаметру шланга. Чим він більший, тим більше води виріб пропускає за одиницю часу. Потрібно враховувати і продуктивність насоса для забору води. Якщо вона невелика, а відстань до посадок велика, піде пожартвовть натиском і вибрати шланги невеликого діаметру.
Які ще фактори впливають на вибір? Передбачуваний тиск у системі (що вище, тим міцніше), сезонність або цілорічність роботи (важлива морозостійкість). Також слід враховувати ризик гідроудару. Багатошарові та армовані шланги витримують більше.
Поливальні шланги роблять із різних матеріалів, що прямо впливає на характеристики. Сьогодні найпопулярніші вироби з ПВХ, гнучкі та стійкі до високого тиску. Силікон із гумою ділять почесне друге місце.
Магазин Avtopoliv
Де придбати штанги? У магазині Avtopoliv У каталозі є вироби діаметром 0,5-1,25 дюйми (12,7-31,8 мм відповідно). Цього більш ніж достатньо потреб середньостатистичного садівника. Продаються у бухтах різної довжини.
Ціна гранично логічна: шланги своїх грошей коштують. Деякі моделі можуть здатися дорогими, але функціональність це повністю спокутує. І жодних націнок із прихованими комісіями.
Усі шланги довгограючі. Є особливо захищені (армовані кордовою сіткою), прозорі (видно, скільки всередині води, непрозорі (їх не забивають водорості)), але всі вироби прослужать щонайменше три сезони.
В наявності не тільки поливальні шланги. Всмоктувачі також є. Вони призначені для насосів і насосних станцій і здатні забирати воду з різних джерел. Криниці, свердловини, ставки — впораються з усім.