Ноутбук asus: особливості, переваги та різновиди

27.02.2024 | Категория: Строительство дома

Для багатьох дій можна використовувати ноутбук. Такий пристрій стане в нагоді керівнику або секретареві, бухгалтеру або ріелтору, дизайнеру або адвокату.

Представники різних професій використовують переваги цих пристроїв, що поєднують обчислювальну потужність і мобільність. Пропонується купити ноутбук на https://dkt.ua/noutbuki-asus/, де є великий асортимент пристроїв.

Як вибрати ноутбук

Процес підбору починають із визначення завдань, які допоможе вирішити обладнання. Далі вивчаються робочі умови, скільки доведеться переміщати ноутбук.

При виборі враховують такі параметри:

  1. Розмір екрана на діагоналі. Найбільш прості варіанти, які найлегше возити з собою мають показник 13-14 дюймів. Для стаціонарної роботи можна віддавати перевагу сімнадцятидюймовим екранам. Дизайнерам, бухгалтерам, керівникам варто підбирати великий екран 19 дюймів.
  2. Роздільна здатність пов’язана з розміром екрана. Для більшості варіантів потрібний показник FULL HD або 1920х1080 dpi. Для невеликих ноутбуків з екраном 13-14 дюймів вибирають роздільну здатність менше, щоб значки та літери не були надто дрібними.
  3. Процесор необхідний AMD Ryzen або Intel Core із певною тактовою частотою. Для багатозадачності варто підбирати пристрої понад 3 ГГц. Для ігор важливо враховувати тепловідведення, до яких температур нагріватиметься процесор, у ноутбуках це може бути критично.
  4. Відеокарта може бути інтегрованою. Однак для ігрових та дизайнерських варіантів потрібна окрема плата пристрою з більшим об’ємом відеопам’яті щонайменше 8 ГБ.
  5. Для розміщення операційної системи та додатків варто вибрати ноутбук із SSD-диском, для зберігання інформації додатково використовується HDD.
  6. Оперативна пам’ять повинна бути не менше 8 ГБ, або краще 16 ГБ.

Різновиди

Найбільш популярними є офісні варіанти ноутбуків ASUS. Вони мають екран із діагоналлю 13-17 дюймів, середній процесор за потужністю та обсяг оперативної пам’яті 8 ГБ з можливістю розширення. Найчастіше тут ставлять диск HDD, його швидкості вистачає всім офісних додатків.

Ігрові системи дорогі, вони мають окрему відеокарту провідних виробників та потужний процесор. Ці системи здатні вирішувати широке коло завдань обробки зображень та відео, звуку, створення 3D презентацій.

Навчальні варіанти мають найпростішу комплектацію, проте їхня ціна є доступною. Ці ноутбуки знадобляться вчителям та учням у школі, студентам.

Компанія має широкий вибір у кожній лінійці пристроїв.