Якісні міжкімнатні двері в квартиру: як правильно обирати

13.03.2022 | Категория: Дизайн и оформление

Реставрація дверей або повна заміна – що краще? Для ствердної відповіді це питання необхідно розглядати кожен випадок окремо.

Якщо міжкімнатні двері втратили Зовнішній вигляд через дрібні недоліки в обробці, достатньо провести реставрацію для поліпшення їх зовнішнього вигляду. Але при покупці квартири часто робиться повністю змінити цю частину інтер’єру.

Двері в старих будинках більш придатні і піддаються ремонтам, ніж сучасні. Крім того, їх характеристики викликають бажання виконати якісну реставрацію, а не повну заміну.

Величезний вибір міжкімнатних дверей або вхідних конструкцій у каталозі https://magdek.com.ua/tovari-dlja-doma/dveri-kupit-v-kieve/mezhkomnatnyye-dveri-nedorogo не вселяє впевненості в тому, що вони всі володіють міцністю, тепло-або звукоізоляцією. Колірні ідеї в оформленні залежать від багатьох причин. Так, багато хто воліє робити двосторонній декор у дверного полотна, що представляє увазі абсолютно різний стиль, що відповідає конкретному приміщенню (класичний варіант в одному тоні і химерний стиль, з темною патиною, «східна» або з фарбуванням в техніці «кракелюр», і т.д.). Декорувати двері можна в різному стилі, залежно від уподобань власника та загального інтер’єру: класицизм, прованс, модерн, східний стиль тощо. Лесуючий шар, спецефекти в фарбі та техніка «старіння», застосування нехарактерних сучасності декоративних елементів з нанесенням економічної поталі або сусального золота перетворюють двері на якийсь витвір мистецтва, повний «ексклюзив» та неповторність.

Оформлення, декорування та обрамлення додатковими елементами дозволяють досягати разючого ефекту розкоші, «стриманого» консерватизму, умиротворення та спокою. В даний час технології та безцінна майстерність художників-реставраторів творить дива. Якщо двері не підлягають відновленню, можна розглянути варіант заміни на нові з МДФ.

Особливості міжкімнатних дверей з МДФ

МДФ (Medium Density Fiberboard) у перекладі з англійської означає “деревностружкова плита середньої щільності”. Матеріал МДФ більш досконалий матеріал, ніж ДВП (деревноволокниста плита). Технологія виробництва МДФ полягає у виготовленні матеріалу шляхом склеювання сполучними речовинами заздалегідь висушених волокон деревини. При виробництві виключено застосування епоксидної смоли та фенолу, які шкідливі для здоров’я. Головний сполучний елемент — це лігнін, що виділяється при нагріванні деревини. Таким чином, головний зв’язуючий елемент має природне походження, а не синтетичне.

Матеріал МДФ задовольняє наступним вимогам вологостійкість, збереження форми при коливаннях температури, стійкість до механічного впливу. Велику роль відіграє ціна матеріалу, яка може бути наполовину нижчою, ніж ті вироби з натурального дерева. Зверху двері покриваються ламінатом, що робить її довговічними, а застосування різних кольорів і фактур верхнього покриття можуть задовольнити будь-який вимогливий смак.

Але, незважаючи на всі ці переваги двері міжкімнатні зі МДФ не можуть зрівнятися зі звичайними дерев’яними дверима.