Обираємо омивач для автомобільного скла та поради

02.05.2023 | Категория: Полезный материал

Безпека експлуатації автомобіля в зимовий період значною мірою залежить від стану скла. Якщо ті не забезпечують нормальний огляд, вести машину буде дуже складно та небезпечно.

Щоб підтримувати нормальний стан скла в холодну пору року, важливо вибрати якісний омивач для скла (незамерзайка). Можна замовити омивач на https://all-auto.org/552902-omivach-skla-dlya-avto-vid-exist-ua.html за найвигіднішою ціною.

Вибір омивача

При виборі омивача для скла слід керуватися такими критеріями:

  1. Наявність різкого запаху, що б’є в ніс — це хороша ознака для незамерзайки. Це означає, що рідина виготовлена на основі ізопропілового спирту, а не небезпечного метанолу, який запаху майже не має. Запах незамерзайки повинен нагадувати запах ацетону. До складу рідини для омивання скла входять віддушки. Вони дозволяють частково приховати різкий запах ізопропілового спирту.
  2. Для більшості омивачів мінімальна температура експлуатації –25. Але деякі рідини здатні витримувати більш низькі температури.
  3. Вартість омивача для скла – ще один важливий фактор. Якісна рідина дешево коштувати не може. Це факт. Купувати рідину в 5-літрових каністрах вигідно за ціною, але досить ризиковано. Саме в цій тарі найчастіше трапляється нелегальна продукція. Фальсифікат має сумнівний склад, не справляється повною мірою зі своїми функціями, недостатньо якісно очищає шибки, застигає при температурі значно вище за ту, що вказана на етикетці. Тому намагатися заощадити при покупці омивача просто недоцільно.
  4. На якісній рідині для скла, що омиває, повинна бути етикетка з максимально докладною інформацією. Там обов’язково мають бути зазначені такі відомості: найменування виробника, правила застосування рідини, адреса виробництва продукту, дата виготовлення, сертифікати, точний склад. Сама етикетка має бути наклеєна абсолютно рівно. Текст на ній має бути чітким, добре читаним.
  5. Ще одна важлива характеристика незамерзайки – це як зручно переливати рідину з тари в бачок авто.
  6. Якщо купується концентрована рідина для омивання скла, перед тим як залити її в бачок, обов’язково потрібно розбавити її водою. Використовувати у чистому вигляді такий розчин не можна. У деяких випадках вона може навіть спалахнути. А готову до застосування незамерзайку навпаки – розбавляти водою не слід. Інакше вона виявиться недостатньо ефективною.