Кухня мінімалізм та особливості вибору меблів

08.05.2024 | Категория: Дизайн и оформление

Сучасна кухня повинна поєднувати красу, зручність та функціональність. При цьому її можливості з приготування їжі та обслуговування людей виходять на перший план.

Потрібний ретельний підбір меблів, обладнання, облік їх розміщення. Ви шукаєте гарну та якісну кухню? Перейдіть за посиланням https://mik-mebel.com/.

Переваги стилю мінімалізм

Кухні, оформлені таким чином, є дуже популярними. Це з тим, що цей стиль підходить для будь-яких приміщень за розмірами, конфігурації. При цьому не потрібні великі витрати, можна підбирати різні предмети меблів та побутову техніку.

Стиль є зовні привабливим, що не перевантажує приміщення надлишком деталей, що дає можливість створити затишний простір, комфорт для людей у поєднанні з високою функціональністю приміщення.

Такі кухні мають гарну освітленість денним або штучним світлом, у них створюється враження простору незалежно від площі кімнати.

У приміщення подібного типу всі предмети заховані в ящиках, шафах, де вони виставляються напоказ. На кухні легко навести порядок, речі мають свої місця, тому в процесі приготування або їди не втрачається даремно час на пошуки потрібних виробів, продуктів.

Оформлення в стилі мінімалізм є одним із найпростіших, дешевих варіантів, потрібно менше витрат, адже підбираються відповідні меблі, прилади та елементи декоративного оформлення.

Вибір меблів

Мінімалізм — це простота, прямі лінії, однотонний колір. Предмети меблів підбираються за цими принципами. Шафи, стільниці, фасади, столи, стільці не повинні мати ліній у вигляді дуг, овалів, оснащуватися візерунками та рельєфом. Потрібна відсутність зовнішнього декору, об’ємної фурнітури.

Серед матеріалів, з яких створюються меблі для кухні в стилі мінімалізм, крім дерева та МДФ, широко використовується пластик, метал, можуть бути елементи зі скла. Груба фактура з мінімальними ознаками обробки, практичність предметів виходять першому плані.

Меблі повинні бути однотонними або з мінімальною кількістю візерунків, що найчастіше імітують природні відмінності каменю та деревини.

Меблі можуть бути багатофункціональними, виконувати кілька завдань, трансформуватися під запити власників. Важливим фактором буде фурнітура, де переваги віддається простим варіантам, які маскуються під загальний фасад меблів.

Поверхні можуть бути матовими, глянсовими, головне щоб вони створювали гармонійний образ інтер’єру.